Znaczek biodegrodawalnyZnaczek biodegrodawalnyZnaczek biodegrodawalnyZnaczek biodegrodawalny

Znaczek okrągły

Cena od: 1,10 zł


Obecny na rynku od lat plastikowy lub metalowy znaczek z agrafką wydaje się obecnie oklepanym i oczywistym gadżetem reklamowym. Nie na długo! Do standardowego plastikowego, okrągłego znaczka o średnicy 56 mm (lub innej dowolnej) możemy dobrać jedno z z unikatowych i ciekawych wykończeń, które sprawią, że znaczek nie jest już ani oklepany ani standardowy. Słyszałeś już o takich wykończeniach jak płótno czy druk strukturalny, które sprawią, że Twój znaczek stanie się małym dziełem sztuki godnym słynnych malarzy? A może obiło Ci się o uszy coś takiego jak druk metaliczny, lakier UV czy hot stamping 2D/3D? Czy uważasz, że agrafka to jedyne zapięcie które masz do wyboru, i jesteś skazany na dziurki w ubraniach? Jeśli nie, to już wiesz do kogo się odezwać! Oprócz ciekawych wykończeń przodów, proponujemy także przydatne tyły takie jak: otwieracz do butelek, magnes, klip lub lusterko. Oprócz klasycznego koła, kwadratu czy prostokąta proponujemy też sześcian, trójkąt, serduszko czy nawet gwiazdkę, a jeśli to za mało to co powiesz na dowolny kształt?

 

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Znaczek okrągły" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:
Telefon:
Imię i nazwisko:
Preferowana pora kontaktu:
Kontakt w sprawie:

Specyfikacja

ID: 79401

Średnica: 25, 32, 38, 45, 50, 56, 65, 75, 90, 100, 158 mm

Kształt: Koło, kwadrat (25, 40, 50 mm), prostokąt (40x25, 55x30, 65x40, 25x70, 50x90 mm), owal (65x45, 60x90 mm), wielokąt (56x56, 65x58 mm), serduszko (50x50 mm), trójkąt (63x58 mm), gwiazdka (56x54 mm), tarcza (70x50 mm)

Nadruk: Pełen kolor, wykończenia przodu: druk metaliczny, lakier UV, hot stamping 2D/3D, druk strukturalny, płótno, złoty/srebrny nadruk, kolor fluorescencyjny, folia 3D, świecący w ciemności, odblask, druk lentikularny, kotylion, skarbonka. Wykończenia tyłu: agrafka, zapięcie bezagrafkowe, klip, aligator klip, magnes z guzikiem, folia magnetyczna, magnes neodymowy, lusterko, magnes, brelok, otwieracz do butelek, sznurówka, przyssawka.

Wielkość nadruku: 54 mm ( zależny od rozmiaru znaczka)

Minimalne zamówienie: 500 szt.

Produkty polecane w kategorii: Przypinki reklamowe

Pins 1722

Cena: tel.

Pins metalowy zalewany żywicą.

Więcej Link
Romb 1313

Cena: tel.

Pins metalowy zalewany żywicą.

Więcej Link
Znaczek biodegrodawalny

Cena od: 1,10 zł

Obecny na rynku od lat plastikowy lub metalowy znaczek z agrafką wydaje się obecnie oklepanym i oczywistym gadżetem reklamowym. Nie na długo! Do standardowego plastikowego, okrągłego znaczka o...

Więcej Link

Cena od: 1,46 zł

Plakietka akrylowa z agrafką.

Więcej Link
Znaczek biodegrodawalny bezagrafkowy

Cena od: 2,25 zł

W trosce o ochronę środowiska do naszej oferty wprowadzamy znaczek ekologiczny, w pełni biodegradowalny. Wykonany jest z plastiku z recyklingu co czyni go przyjaznym środowisku....

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.