Kubki termiczne, butelki reklamowe, bidony

Kubki termiczne, butelki reklamowe, bidony

Ekologiczne rozwiązania najlepszym wyborem Coraz więcej osób wybiera ekologiczne rozwiązania produktów i zwraca uwagę na ilość śmieci, które generuje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz w trosce o środowisko warto zastanowić się nad mobilnym źródłem reklamy, które ludzie z chęcią i poczuciem spełnienia sami będą zabierać ze sobą. Mowa tu o butelkach, kubkach termicznych czy bidonach.

Butelki z logo

Mimo wszelakich działań mających na celu zredukować liczbę produkowanego plastiku i wykorzystywania tego surowca w procesie recyklingu, coraz popularniejszym staje się zabieranie wody czy innych napoi ze sobą z domu. Idealnym rozwiązaniem jest tu butelka reklamowa, której ilość modeli o różnych kształtach i pojemnościach ciągle się pomnaża. Wyobraź sobie, że Twój kontrahent lub klient codziennie rano napełnia butelkę ulubionym napojem jednocześnie widząc Twoje logo i czując, że robi coś dobrego dla naszej planety. Łatwo takie uczucia skojarzyć z tym, co wtedy widzi – butelką i Twoim logo.

Rozwiązania dla tych, którzy ulubioną kawę chcą zabrać ze sobą

Na szczęście wachlarz możliwości z butelkami i kubkami, które mogą być zabrane ze sobą w podróż bądź do pracy jest tak szeroki, by spełnić potrzeby każdego. Mimo panującej jeszcze niedawno mody na „kawkę w biegu” i kupowaniu jej w kawiarenkach po drodze z domu do pracy, coraz częściej – ze względów ekonomicznych i ekologicznych – ulubiona kawa zabrana ze sobą z domu jest atrakcyjniejszą opcją. Taki gorący napój może zachować swoją temperaturę na dłużej dzięki kubkom termicznym oraz termosom, które jako gadżet reklamowy jest chętnie wybierany zarówno dla osób, które pokonują autem dalekie trasy, jak i dla każdego, kto lubi zostawić sobie coś ciepłego do picia na później.

Kubki termiczne z nadrukiem idealne na targi

Jaki gadżet reklamowy na event spełni wszystkie potrzeby – będzie wystarczająco mały, łatwy do przewiezienia i rozdawnictwa? Z pewnością będą to kubki termiczne z nadrukiem. A gdyby do niego dołączyć jeszcze kawę lub zaparzyć ją i rozdawać ze swojego stanowiska jako ciepły napój? Możliwości jest bardzo dużo, a tak uniwersalny i użyteczny gadżet reklamowy na pewno zostanie w domach większości osób, które je dostały.

Read more Ukryj

Produkty

Emaliowany kubek 550 ml

Cena od: 15,00 zł

Emaliowany kubek 550 ml ze stali nierdzewnej.

Więcej Link
Kubek termiczny 300 ml Clark

Cena od: 25,50 zł

Kubek termiczny 300 ml z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej. Wykonany w 100% z materiałów z recyklingu. Wyłącznie mycie ręczne. W pudełku z papieru kraftowego z certyfikatem FSC®.

Więcej Link
Lekki kubek podróżny 450 ml Alo

Cena od: 10,50 zł

Kubek podróżny 450 ml posiadający lekką konstrukcję. Wykonany z aluminium z recyklingu z certyfikatem RCS. Całkowita zawartość materiałów obliczona na podstawie wagi całkowitej przedmiotu: 65%....

Więcej Link
Kubek podróżny 900 ml Tana

Cena od: 41,00 zł

Kubek podróżny 900 ml z ergonomicznym uchwytem. Posiada obrotowe wieczko z trzema pozycjami (dziubek do picia, otwór na słomkę, zamknięte). Szczelny, wykonany z materiałów z recyklingu. Całkowita...

Więcej Link
Butelka sportowa 600 ml

Cena od: 26,70 zł

Butelka sportowa 600 ml, wykonana z materiałów z recyklingu. Całkowita zawartość materiałów obliczona na podstawie wagi całkowitej przedmiotu: 96%. Zalecana wyłącznie do zimnych napojów. Wyłącznie...

Więcej Link
Kubek termiczny 400 ml

Cena od: 23,80 zł

Kubek termiczny 400 ml, podwójne ścianki ze stali nierdzewnej z próżnią między ściankami. Zachowuje funkcje termosu i długo utrzymuje temperaturę nie oddając jej na zewnątrz. Plastikowe wieczko. Nie...

Więcej Link
Kubek CARIBU

Cena od: 12,50 zł

Kubek z pojedynczą ścianą z recyklingowanej stali nierdzewnej (90% stali nierdzewnej z recyklingu i 10% stali nierdzewnej). Pojemność: 300 ml.

Więcej Link
Butelka BIRA

Cena od: 14,30 zł

Jednościenna butelka ze stali nierdzewnej z pokrywką z PP i silikonową zawieszką. Pojemność: 650 ml.

Więcej Link
Kubek NOMU

Cena od: 13,50 zł

Zewnętrzna podwójna ścianka ze stali nierdzewnej i wewnętrzna strona z PP. Korkowa podstawka i przesuwane otwarcie do picia. Nie przecieka. Pojemność: 300 ml.

Więcej Link
Kubek NUNAVUT

Cena od: 9,50 zł

Jednościenny kubek ze stali nierdzewnej ze składanym uchwytem. Pojemność: 330 ml.

Więcej Link
Zestaw z termosem SHARM

Cena od: 37,85 zł

Zestaw z termosem o podwójnych ściankach izolowanych próżniowo ze stali nierdzewnej, ze szczelną zakrętką i 2 dodatkowymi kubkami. Pojemność: termos - 420 ml, kubek - 150 ml.

Więcej Link
Bidon z miarką 900 ml KOLTER

Cena od: 15,91 zł

Bidon KOLTER o pojemności 900 ml pozwala zawsze mieć pod ręką dużą porcję płynu. Na butelce nadrukowana jest miarka, dzięki której można dokładnie monitorować ilość wypitej wody. Szczelne zamknięcie...

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.