Kubki termiczne, butelki reklamowe, bidony

Kubki termiczne, butelki reklamowe, bidony

Ekologiczne rozwiązania najlepszym wyborem Coraz więcej osób wybiera ekologiczne rozwiązania produktów i zwraca uwagę na ilość śmieci, które generuje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz w trosce o środowisko warto zastanowić się nad mobilnym źródłem reklamy, które ludzie z chęcią i poczuciem spełnienia sami będą zabierać ze sobą. Mowa tu o butelkach, kubkach termicznych czy bidonach.

Butelki z logo

Mimo wszelakich działań mających na celu zredukować liczbę produkowanego plastiku i wykorzystywania tego surowca w procesie recyklingu, coraz popularniejszym staje się zabieranie wody czy innych napoi ze sobą z domu. Idealnym rozwiązaniem jest tu butelka reklamowa, której ilość modeli o różnych kształtach i pojemnościach ciągle się pomnaża. Wyobraź sobie, że Twój kontrahent lub klient codziennie rano napełnia butelkę ulubionym napojem jednocześnie widząc Twoje logo i czując, że robi coś dobrego dla naszej planety. Łatwo takie uczucia skojarzyć z tym, co wtedy widzi – butelką i Twoim logo.

Rozwiązania dla tych, którzy ulubioną kawę chcą zabrać ze sobą

Na szczęście wachlarz możliwości z butelkami i kubkami, które mogą być zabrane ze sobą w podróż bądź do pracy jest tak szeroki, by spełnić potrzeby każdego. Mimo panującej jeszcze niedawno mody na „kawkę w biegu” i kupowaniu jej w kawiarenkach po drodze z domu do pracy, coraz częściej – ze względów ekonomicznych i ekologicznych – ulubiona kawa zabrana ze sobą z domu jest atrakcyjniejszą opcją. Taki gorący napój może zachować swoją temperaturę na dłużej dzięki kubkom termicznym oraz termosom, które jako gadżet reklamowy jest chętnie wybierany zarówno dla osób, które pokonują autem dalekie trasy, jak i dla każdego, kto lubi zostawić sobie coś ciepłego do picia na później.

Kubki termiczne z nadrukiem idealne na targi

Jaki gadżet reklamowy na event spełni wszystkie potrzeby – będzie wystarczająco mały, łatwy do przewiezienia i rozdawnictwa? Z pewnością będą to kubki termiczne z nadrukiem. A gdyby do niego dołączyć jeszcze kawę lub zaparzyć ją i rozdawać ze swojego stanowiska jako ciepły napój? Możliwości jest bardzo dużo, a tak uniwersalny i użyteczny gadżet reklamowy na pewno zostanie w domach większości osób, które je dostały.

Read more Ukryj

Produkty

Tromury szklany kubek

Cena od: 16,90 zł

Szklana butelka ze szkła borokrzemowego pokrytego naturalnym korkiem z bambusową pokrywką i słomką do picia, 520 ml. W kartoniku.

Więcej Link
Aderox butelka sportowa

Cena od: 27,70 zł

Szklana butelka sportowa z bambusową pokrywką i podstawą z naturalnego korka, 470 ml. Nie nadaje się do napojów gazowanych.

Więcej Link
Jenings butelka sportowa

Cena od: 24,85 zł

Butelka sportowa ze stali nierdzewnej z gumowanym wykończeniem, 790 ml.

Więcej Link
Nimay termos

Cena od: 38,05 zł

Termos ze stali nierdzewnej z podwójną ścianką z recyklingu, 380 ml

Więcej Link
Zoboo Plus termos

Cena od: 35,20 zł

Termos ze stali nierdzewnej z podwójną ścianką, bambusową pokrywą i podstawą, 500 ml.

Więcej Link
Butelka sportowa 1000 ml

Cena od: 42,20 zł

Szczelna, nie zawierająca BPA, sportowa butelka do picia wykonana z tritanu, z zamykaną pokrywką, paskiem na rękę. Pojemność 1000 ml.

Więcej Link
Butelka termiczna 500 ml

Cena od: 42,20 zł

Miedziana butelka izolowana próżniowo z dolną częścią wykonaną z bambusa, szczelnym wieczkiem, uchwytem do przenoszenia o pojemności 500 ml.

Więcej Link
Kubek termiczny 650 ml

Cena od: 42,70 zł

Kubek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej, z podwójnymi ściankami i plastikowym zamknięciem z ustnikiem. Pojemność 650 ml.

Więcej Link
TRAVEL PRESS CORK. Kubek podróżny 450ml

Cena od: 147,50 zł

Prasa francuska z podwójną ścianką ze stali nierdzewnej i antypoślizgowym korkowym paskiem zapewniającym większą kontrolę i bezpieczeństwo podczas przenoszenia gorących napojów. Zawiera sitko i...

Więcej Link
TRAVEL MUG 350. Kubek podróżny 350ml

Cena od: 44,90 zł

Przezroczysty kubek podróżny z podwójną ścianką izolacyjną, wykonany z tworzywa wolnego od BPA, z antypoślizgowym silikonowym paskiem dopasowanym do koloru pokrywki. Silikonowy pasek pozwala na...

Więcej Link
TEA FOR ONE. Kubek z podwójną ścianką 350ml

Cena od: 80,00 zł

Wysokiej jakości kubek z podwójną ścianką ze szkła borokrzemowego z filtrem nylonowym. Pokrywka utrzymuje ciepło herbaty podczas procesu zaparzania, a także pełni rolę podstawki zapobiegającej...

Więcej Link
BISTRO 450. Butelka plastikowa 450ml

Cena od: 111,50 zł

Przezroczysta, dwuścienna butelka wykonana z wysokiej jakości Tritanu™. Izolacja o podwójnych ściankach (wolna od BPA) jest odporna na złamanie i nie będzie plamić ani zmieniać smaku napoju. Zawiera...

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.