Gry i zabawy

Gry i zabawy

Gry reklamowe z nadrukiem – idealne do reklamy i zabawy


Gadżety z kategorii gry i zabawy to dobry sposób by dotrzeć do danej grupy docelowej. Jak wiadomo dzieci uwielbiają się bawić i grać, więc poprzez takie gadżety łatwo można dotrzeć do rodziców. Ale nasze gadżety nie są tylko przeznaczone dla dzieci. Wszyscy bez względu na wiek uwielbiamy cieszyć się, bawić i spędzać czas pozytywnie. Nasze gadżety są przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek. Przywołują same pozytywne emocje, związane z wypoczynkiem, relaksem i zabawą.

Pod kategorią gry i zabawy kryje się wiele niezwykłych produktów: gry reklamowe, drewniane układanki, gry zręcznościowe a nawet portfele na rękę. Tak, te i wiele innych produktów można podpiąć pod tą właśnie kategorię. Znajdziesz tu wszystko co kojarzy się z dobrą zabawą.

Aktywnie


Najlepszym sposobem na relaks jest aktywne spędzenie czasu, jest to dobre dla naszego zdrowia fizycznego jak i psychicznego. A jeszcze lepszym sposobem jest spędzenie czas aktywnie z naszymi gadżetami ! W kategorii gry i zabawy znajduje się wiele gadżetów, które można przeznaczyć do gry aktywnej m.in.,: frisbee, piłki, skakanki, zestawy do tenisa plażowego, zestawy do badmintona, a nawet dziecięcy latawiec. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu łączmy się!

Mamy także coś do poprawy zręczności i skupienia: jo-jo, karty, drewniana gra zręcznościowa BEND, bierki, zestaw do gry w kości i zestawy gier takich jak domino, mikado, szachy, warcaby, ‘’Chińczyk’’. Dzięki takim grom można połączyć przyjemność płynącą z grania oraz ćwiczenie swojego umysłu.

Ale to nie wszystko, ponieważ w tej kategorii możecie znaleźć o wiele więcej różnego rodzaju gadżetów. Do koloru do wyboru! Wystarczy, że zajrzycie do kategorii gry i zabawy, a przekonacie się, że wybór gadżetów jest bardzo duży. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. A gdzie najlepiej połączyć wypoczynek i grę? Na plaży. W naszej ofercie znajdują się także gadżety przeznaczone właśnie na plażę i wypoczynek z tym związany.


Poprzez emocje do sukcesu


Z gadżetami związanymi z grą i zabawą związanych jest mnóstwo pozytywnych emocji. Warto ten fakt wykorzystać. Jeśli klient dostanie od firmy gadżet związany z grami to wzbudzi to w nim pozytywne emocje. Idąc dalej za tą myślą, jeśli używając tego gadżetu widzi logo firmy automatycznie łączy je z pozytywnymi odczuciami jakie wywołuje w nim gra. To błąd asocjacji, ten mechanizm tworzy trwały obraz w umyśle klienta. Razem z grami reklamowymi jesteśmy w stanie stworzyć bardzo pozytywny wizerunek naszej firmy. A co za tym idzie, klienci będą chętnie do nas wracać i korzystać z naszych usług. Ten sposób to równie dbanie o znajomość i rozpoznawalność marki w świadomości klientów.

Read more Ukryj

Produkty

Klasyczna gra planszowa chińczyk

Cena od: 30,90 zł

Klasyczna strategiczna gra planszowa w kompaktowym zestawie. Chińczyk to szybka i ekscytująca strategiczna gra planszowa dla dwóch do czterech graczy, polegająca na wyścigu do mety. Gracze ścigają...

Więcej Link
Zestaw gier, mikado i domino

Cena od: 33,55 zł

Zestaw gier 2 w 1; mikado (41 el.), domino (28 el.). Wykonane z drewna z certyfikatem FSC®, w pudełku z certyfikatem FSC®.

Więcej Link
Drewniana gra zręcznościowa

Cena od: 26,80 zł

Drewniana gra zręcznościowa, 4 woreczki (2 kolory) wypełnione piaskiem w komplecie.

Więcej Link
Drewniana gra

Cena od: 22,40 zł

Drewniana gra zręcznościowa, 13 el., w drewnianym pudełku.

Więcej Link
Drewniana gra zręcznościowa

Cena od: 11,75 zł

Drewniana gra zręcznościowa, 4 el. W bawełnianym woreczku ze sznurkiem.

Więcej Link
Bambusowy flet

Cena od: 9,95 zł

Bambusowy flet.

Więcej Link
Gra Double

Cena od: 8,74 zł

Uniwersalna gra nadająca się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zyskała już dużą popularność w swojej podstawowej wersji, dlatego pora udowodnić, że personalizowane wersje mogą przynosić...

Więcej Link
Zestaw puzzli z kartonu z recyklingu

Cena od: 3,70 zł

Zestaw puzzli z kartonu z recyklingu. 2 wzory w komplecie (12 elementów każdy wzór).

Więcej Link
Gra plażowa ze słomy pszenicznej

Cena od: 9,20 zł

Gra plażowa wykonana z włókien słomy pszenicznej. W zestawie 1 piłka z przyssawkami i 2 paletki do łapania.

Więcej Link
Gra edukacyjna

Cena od: 5,65 zł

Gra edukacyjna, 34 drewniane elementy. W komplecie bawełniany woreczek ze sznurkiem.

Więcej Link
Zestaw do tenisa plażowego PALAS

Cena od: 54,35 zł

Zestaw do tenisa plażowego składający się z 2 rakiet wykonanych z drewna różanego z uchwytem z taśmy PU i z 1 miękkiej piłki. Pakowany w bawełniane etui.

Więcej Link
SUDOKU

Cena od: 54,35 zł

Drewniana plansza sudoku Deluxe. Zawiera 99 ponumerowanych drewnianych płytek. Instrukcja do gry, zagadki i rozwiązania.

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.