Długopisy pióra ołówki

Długopisy pióra ołówki z nadrukiem

Długopisy reklamowe – informacje

Czy wiesz jak powstały długopisy? Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazku. Tak również było z długopisami. Pierwsze długopisy były produkowane specjalnie na potrzeby alianckich pilotów w czasie II wojny światowej. Okazało się, że problemem jest ciśnienie atmosferyczne i pióra nie sprawdzały się dobrze. Długopisy okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ na jakość użytkowania długopisów ciśnienie nie miało żadnego wpływu. Rzecz jasna długopisy idealnie sprawdzają się zarówno w powietrzu jak i na lądzie.

Ale pora zejść na ziemię. Obecnie długopisy, pióra i ołówki z nadrukiem to jedne z najpopularniejszych gadżetów. Zapotrzebowanie na długopisy jest duże, ponieważ są one powszechnie używane. Ich atrakcyjna cena oraz duża wygoda użytkowania sprawia, że każdy ich potrzebuje i używa. Bez wątpienia przebiły one wieczne pióra, eliminując ich wszelkie mankamenty.

Niezwykłe długopisy pióra ołówki z nadrukiem


Długopisy są obecne wszędzie, każdego dnia. Gdy rozejrzysz się wokół być może akurat dostrzeżesz jakiś długopis, pióro lub ołówek z nadrukiem. Jest ich tak wiele w naszym otoczeniu, jednak czy któryś szczególnie zapadnie ci w pamięci? Jeśli jest wyjątkowy to z pewnością tak. Długopis nie jest zwykłym przedmiotem, jest to przedmiot używany codziennie i powinien spełniać wszelkie wymagania funkcjonalne oraz estetyczne. W swojej ofercie posiadamy wiele długopisów. Jednym z długopisów, który wyróżnia się swoim unikalnym wyglądem jest długopis ‘’strzykawka’’. A także wielofunkcyjny długopis dla majsterkowicza w zestawie z poziomicą, miarką oraz śrubokrętem z wymienną końcówką, zarówno prostą jak i krzyżakową. Taki długopis jest wręcz idealny, ponieważ będąc zawsze pod ręką przyda się w wielu sytuacjach. Dla osób ceniących sobie prostotę i elegancję polecamy BULLET długopis metalowy, o biznesowym charakterze. Polecamy także wskaźnik laserowy - lampka LED i długopis w jednym. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą z kategorii długopisy, pióra i ołówki z nadrukiem. Każdy z naszych produktów jest wyjątkowy, posiadamy szeroką ofertę w różnych kolorach i wzorach, dlatego każdy znajdzie coś idealnego.

Firmy posiadające niewielki budżet reklamowy powinny zainteresować się Długopisem szronionym, te z większym budżetem mogą rozważyć zakup Długopisu Malta lub Luksusowego kompletu do pisania. Ceny wybranych długopisów zaczynają się już od 35gr.


Długopisy to nie wszystko


Nie zawsze każdy używa tylko długopisów, niezbędną rzeczą są także ołówki, a je również posiadamy w naszej ofercie. Dobrze wiemy, że nie zawsze długopis jest tym czego potrzeba, przecież nie każdy musi walczyć z różnicami ciśnienia atmosferycznego tak jak alianccy piloci. W naszej ofercie posiadamy zestawy do pisania, które zadowolą każdego. Zestawy są pakowane w pełne elegancji pudełka, na których również jest możliwość znakowania. Dzięki temu można sprawić, że klient poczuje się wyjątkowy a gadżet oraz firma od, której dostanie upominek zostaną zapamiętane na długi czas.

Read more Ukryj

Produkty

Długopis VERIA

Cena od: 1,30 zł

Przyciskany długopis z aluminium z korkowym uchwytem. Niebieski tusz.

Więcej Link
GLIMITLESS. Pióro atramentowe

Cena od: 4,10 zł

Pióro atramentowe z korpusem wykonanym w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Nadaje się do długotrwałego użytkowania bez konieczności ostrzenia. W górnej części znajduje się gumka, która z...

Więcej Link
Zestaw piśmienny z Opalem

Cena od: 120,35 zł

Zestaw piśmienny- pióro kulkowe i długopis przyozdobione Opalem. Zestaw pakowany w pudełko.

Więcej Link
Zestaw piśmienny z Krzemieniem pasiastym

Cena od: 66,25 zł

Zestaw piśmienny- pióro kulkowe i długopis przyozdobione Krzemieniem Pasiastym. Zestaw pakowany w pudełko.

Więcej Link
Zestaw piśmienny z Kamieniem Księżycowym

Cena od: 120,35 zł

Zestaw piśmienny- pióro kulkowe i długopis przyozdobione Kamieniem Księżycowym. Zestaw pakowany w pudełko.

Więcej Link
Pióro kulkowe ze skórzanym etui

Cena od: 54,10 zł

Pióro kulkowe w zestawie ze skórzanym etui. Zestaw zapakowany w pudełko prezentowe. Etui dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Więcej Link
Długopis z bambusowym klipem

Cena od: 3,45 zł

Długopis wykonany z ABS z recyklingu z certyfikatem GRS. Całkowita zawartość materiałów z recyklingu obliczona na podstawie wagi całkowitej przedmiotu: 80%. Bambusowy klip, niemiecki wkład...

Więcej Link
Wieczny ołówek Lakin

Cena od: 3,00 zł

Długowieczny ołówek bez grafitu, z gumką i końcówką do ekranów dotykowych. Wkład wykonany jest ze stopu metali, który pozostawia ślad na papierze. Długość pisania odpowiada 100 zwykłym ołówkom. Nie...

Więcej Link
Długopis żelowy Pero

Cena od: 0,62 zł

Długopis z wkładem żelowym, pozwala kreślić linię o długości do 1500 metrów. Czarny wkład.

Więcej Link
Bambusowy długopis i latarka w pudełku Pelak

Cena od: 9,30 zł

Bambusowy długopis z końcówką przystosowaną do ekranów dotykowych i latarka-brelok w upominkowym pudełku. Niebieski wkład.

Więcej Link
Metalowy długopis w pudełku Saba

Cena od: 12,42 zł

Elegancki długopis o przyjemnym w dotyku, satynowym wykończeniu. Pakowany w upominkowe pudełko. Wkład w kolorze niebieskim.

Więcej Link
Bambusowy długopis w pudełku Machino

Cena od: 3,39 zł

Bambusowy długopis w brązowym pudełku. Wkład w kolorze niebieskim.

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.