Breloczki reklamowe

Breloczki reklamowe

Polecamy Państwu bogatą ofertę produktów w kategorii breloczki reklamowe, które mogą stanowić sympatyczny upominek dla Waszych klientów. Wręczając go budujemy wizerunek swojej marki jako solidnej, dbającej o klienta firmy. Bazujemy wówczas, na znanemu każdemu z nas sentymentowi do otrzymywania prezentów, który towarzyszy nam od dzieciństwa. Wtedy właśnie jako dzieci otrzymywaliśmy wspaniałe prezenty od Mikołaja, który poprzez swoją hojność zakorzenił w nas przyzwyczajenie do otrzymywania czegoś za darmo. Wykorzystajcie Państwo ten sentyment swoich klientów, a przekonacie się, że wrócą do Was ponownie rekomendując Waszą firmę swoim znajomym.


Breloczki reklamowe to inwestycja?


Przy wyborze breloczków warto pamiętaj o roli upominków reklamowych jaką pełnią one w procesie promocji firmy. Nie należy zakupu utożsamiać z określonym wydatkiem, gdyż takie podejście może zaprzepaścić możliwości wykorzystania określonego gadżetu do promocji. Warto jednak traktować to jako inwestycję, która przeprowadzona w odpowiedni sposób musi się zwrócić z nawiązką. Dzięki temu możemy spojrzeć na zakup przez pryzmat korzyści jakie osiągniemy po zakończeniu projektu marketingowego. W takiej sytuacji najczęściej warto poradzić się specjalisty od reklamy i marketingu, który zoptymalizuje nam cały proces i odpowiednio dobierze narzędzia potrzebne do najlepszej jego realizacji.

W stałej ofercie posiadamy prawie 600 różnych wzorów breloków i breloczków reklamowych. Większość występuje w kilku wariantach kolorystycznych co daje w sumie ponad 2.000 dostępnych pozycji. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem oferty breloczków, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i dać Wam możliwość obdarowania swoich klientów czymś wyjątkowym i niespotykanym dotychczas. Nasz dział rozwoju wnikliwie analizuje rynek wzorów przemysłowych i uzupełnia na bieżąco ofertę o napotkane ciekawe pozycje breloczków. Dzięki temu możecie Państwo obecnie wybierać wśród breloczków wykonanych niemal z każdego rodzaju materiału: tworzywa sztucznego, filcu, metalu, szkła, silikonu i wielu innych. Breloczki reklamowe mogą pełnij swoją podstawową rolę jaka standardowo jest do nich przypisana, jak również dodatkowe funkcje w zależności od swojego kształtu i dodatków, w które są wyposażone. W kategorii Breloczki reklamowe znajdziecie Państwo przeróżne breloki poczynając od zwykłych plastikowych, poprzez posiadające miarkę zwijaną, mini latarkę z diodą, mini piersiówkę, mały nożyk podręczny, aż po większe breloki z kompasem czy lokalizatorem sieci bezprzewodowej Wi-Fi.


Pozwól, że opowiemy Ci więcej


Jeśli nie wiecie Państwo, który brelok będzie najbardziej odpowiedni w danym projekcie, prosimy o kontakt z pracownikami działu sprzedaży, którzy chętnie Państwu podpowiedzą i pomogą wybrać najlepszy wariant dobrany optymalnie do Waszej działalności, marki czy funkcji jaką ma pełnić w procesie promocji czy reklamy.

Read more Ukryj

Produkty

Brelok STANRIN

Cena od: 4,55 zł

Metalowy brelok z podstawką na telefon.

Więcej Link
Brelok KEYSPLIT

Cena od: 4,95 zł

Brelok 2 w 1 ze stopu cynku. Rozdzielany brelok posiada 2 kółka na klucze.

Więcej Link
Brelok REF-LOOP

Cena od: 2,13 zł

Efektowny brelok odblaskowy REF-LOOP typu loop to świetny wybór dla każdego reklamodawcy. Przymocowany do kluczy bądż innych akcesoriów, zawsze będzie przyciągał wzrok. Odblaskowa folia odbija...

Więcej Link
Peix brelok

Cena od: 2,20 zł

Uchwyt na telefon z ekologicznego plastiku ze słomy pszenicznej z czyścikiem do ekranu i metalowym kółkiem na klucze.

Więcej Link
Brelok CASADO

Cena od: 6,20 zł

Brelok CASADO w kształcie domku, wykonany z metalu i przyjemnego w dotyku materiału. Wysoka jakość wykonania wraz z eleganckim designem sprawiają bardzo dobre wrażenie.

Więcej Link
Brelok DERI

Cena od: 10,55 zł

Brelok o klasycznym i eleganckim designie. Wysoka jakość wykonania obudowy wraz z miłym w dotyku skórzanym paskiem zapewniają przyjemne użytkowanie.

Więcej Link
Brelok TOKEU

Cena od: 8,20 zł

Brelok ze stopu cynku zawierający żeton euro i otwieracz do butelek.

Więcej Link
Brelok TECH CORK

Cena od: 5,40 zł

Metalowy prostokątny brelok do kluczy z korkową taśmą.

Więcej Link
Latarka PIANTI

Cena od: 4,05 zł

Latarka żarówkowa LED z bambusa z brelokiem. 3 baterie LR41 w zestawie.

Więcej Link
Brelok PENDE

Cena od: 2,69 zł

PENDE to praktyczny bambusowy brelok mogący służyć także jako stojak do telefonu.

Więcej Link
Brelok otwieracz ALCO

Cena od: 15,50 zł

Alco posiada 3 funkcje: brelok, otwieracz do kapsli oraz korkociąg do wina. Wykonany ze stali nierdzewnej. Zapakowany w brązowy kartonik.

Więcej Link
Bambusowy brelok Homeland

Cena od: 3,90 zł

Brelok w kształcie domu z notatnikiem w bambusowej oprawie. 80 karteczek.

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.