O nas

O nas
Agencja reklamowa
Jesteśmy stadem Potworków, każdy innego gatunku. Znajdziesz u nas Kreatywniaka, Dizajnera, Marketinozaura, Accouncika, Dedlajnera i wiele, wiele innych ciekawych stworzeń.
Nasza zasada jest prosta: Personalizuj, by Nadać Rzeczom Sens. Ta zasada jest fundamentem, który przenika całą naszą firmę. Widoczna jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz agencji.
#Personalizujemy
Personalizujemy, aby dobrać najlepsze rozwiązania do każdej sytuacji. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy, dostosowujemy sprawdzone koncepty i tworzymy nowe. Nie lubimy ograniczeń. Często projektujemy produkty od podstaw, tak aby ich kształt, nadruk czy funkcjonalność idealnie współgrały z oczekiwaniami. Każdy Potworek jest inny, nie mieścimy się w jednej szufladce. Dla nas zasady są jedynie dobrymi praktykami, które elastycznie dopasowujemy do konkretnych okoliczności i marek. Albo, aby być bardziej precyzyjnymi: do Człowieka, dla którego to robimy.
#Gadżety
Wyrośliśmy z gadżetów reklamowych, dlatego personalizacja i nadawanie rzeczom sensu są w naszym DNA. Rzeczy, czyli gadżety reklamowe, stają się elementem koncepcji, które gwarantują najefektywniejsze wykorzystanie budżetu naszych klientów. Zauważyliśmy, że odpowiednio dobrane produkty, które są integralną częścią koncepcji (a nie tylko jej częścią składową), przynoszą najsłodsze owoce. Czy chciałbyś ich skosztować?
#Inspiracje
Inspirację czerpiemy od Mistrzów z Polskiej Szkoły Plakatu (nie raz słyszeliśmy komplementy, że się z nimi kojarzymy <3) czy z Polskiej Szkoły Ilustracji. Nie zamykamy się jednak tylko na te źródła. Komunikacja za pomocą memów czy rozwój języka stanowią dla nas nieocenione inspiracje. Na podstawie słów odkrywamy, jakie myśli przewodnie formułują się w społeczeństwie. Śledzimy trendy i badamy ich wpływ na ludzi. To jest nasza praca.
#Cel
A jaki cel nas napędza? Uczynić świat lepszym miejscem. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i dobrą pracą. Pomagamy innym osiągnąć ich cele. Tworzymy biznes, który skupia się na człowieku.

Do tej pory wychodzi nam to całkiem dobrze
#Współpraca
Aktualnie szukamy marek, z którymi możemy współpracować, aby zdobywać kolejne nagrody.
Czy myślisz, że to możesz być właśnie Ty?
Chcesz dowiedzieć się, co możemy razem zrobić?
Przejdź do zakładki Agencja
i dowiedz się więcej. Z naszą personalizacją, kreatywnością
i pasją jesteśmy gotowi stworzyć wyjątkowe strategie reklamowe,
które przyciągną uwagę Twojej grupy docelowej i przekształcą Twoje cele w sukces.

Dołącz do naszego stada Potworków i razem stwórzmy coś wyjątkowego!


Produkt dnia

Długopis, touch pen, czyścik do ekranu

Długopis, touch pen, czyścik do ekranu

Cena: 2,32 zł

Gifts and presents

Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.