O nas

Zespół Tech Media

Witamy Państwa na stronach firmy
Tech-Media

Znaleźliście się Państwo w tym miejscu, a więc zależy Państwu na zbudowaniu lub utrzymaniu silnej pozycji Państwa firmy na rynku. Na pewno szukacie Państwo nowatorskich rozwiązań oraz świeżych, kreatywnych pomysłów, które pozwolą Państwa firmie być o krok przed konkurencją. Szersza perspektywa patrzenia pozwala dostrzec więcej szans na dynamiczny rozwój. Natomiast wiedza, umiejętności oraz zdobyte doświadczenie pomagają w jak najlepszym wykorzystaniu dobrych okazji rynkowych na osiągnięcie sukcesu. Podzielamy ten pogląd, dlatego tym bardziej miło nam gościć Państwa na naszej stronie.

Jako agencja reklamowa z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku wiemy, jak bardzo różnią się wyzwania stojące przed naszymi klientami w biznesie. Dlatego oferujemy szeroki zakres usług marketingowych, które można dobrać indywidualnie do Państwa aktualnych i przyszłych potrzeb. Realizujemy plany marketingowe całościowo lub w poszczególnych ich etapach: od organizacji małych i dużych akcji promocyjnych, konferencji i eventów, aż do przeprowadzenia wielokanałowej kampanii reklamowej.

Realizacja TechMedia

Prowadząc firmę, podobnie jak Państwo, zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas naszych klientów. Dlatego oferujemy także kompleksowe rozwiązania w postaci outsourcingu usług marketingowych. Obejmują one opracowanie wielowymiarowej strategii marketingowej oraz planu jej realizacji. Zapewniamy także aktywną koordynację całego procesu wdrażania strategii.

Dużym wsparciem dla powyższych działań jest dział zajmujący się gadżetami reklamowymi. W ofercie znajdą Państwo ponad 10 000 propozycji gotowych produktów, które mogą stać się skutecznym narzędziem reklamy Państwa firmy. Specjaliści od reklamy i marketingu pomogą w wyborze odpowiedniego gadżetu, który wpisze się zarówno w specyfikę branży, jak również zaspokoi potrzeby docelowej grupy odbiorców.

Dzięki bezpośredniej współpracy z fabrykami w Europie i na Dalekim Wschodzie, możemy zaproponować produkty wykonane według indywidualnego projektu. Takie gadżety skrojone na miarę będą spełniały swoją funkcję, niczym świetnie uszyty garnitur.

Realizacja TechMedia

W ciągu 16 lat działalności, dzięki determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu, a także dbałości o wysoki standard usług, zdobyliśmy najcenniejszy kapitał – uznanie i zaufanie wielu klientów. Współpracujemy z takimi światowymi oraz ogólnopolskimi firmami i organizacjami, jak: Ryanair, Pepsi, Orlen, Royal Canin, NSZZ Solidarność, Raiffeisen Bank, Getin Bank, Sephora, Douglas, Sitech, NGK, Totalizator Sportowy, Copernicus Airport Wrocław, portale internetowe nazwa.pl oraz Onet.pl, sieci telefonii komórkowej Play, Orange oraz T-mobile i wiele innych.

Miło nam będzie gościć Państwa w gronie naszych klientów.


Zapraszamy do współpracy
Zespół Tech-Media

Produkt dnia

Torba bawełniana Carolina

Torba bawełniana Carolina

Cena od: 3,50 zł

Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.