Zamówienia

Postaw na profesjonalistów

Warunki wstępne

Oferta zamieszczona na stronach internetowych www.tech-media.pl jest skierowana wyłącznie do firm i instytucji oraz do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Firma Tech-Media Sp. z o.o. nie prowadzi sprzedaży pojedynczych sztuk prezentowanych na stronach towarów, chyba że są to ich próbki. Klientów zainteresowanych sprzedażą detaliczną zapraszany na stronę www.fototrendy.pl, którą obsługuje oddział Spółki Tech-Media.

Zapytania o produkty prosimy wysyłać poprzez przycisk "wyślij zapytanie" dostępny pod każdym produktem. Zapytania dotyczące oferty prosimy przesyłać na adres biuro@tech-media.pl, faxem na numer 22 122-13-01 lub poprzez formularz kontaktowy.
Zamówienia prosimy przesyłać na adres biuro@tech-media.pl lub faxem na numer 22 122-13-01.
Czas realizacji zamówienia zawsze podajemy w wysyłanej do Państwa ofercie cenowej.

Warunki płatności

Przed realizacją zamówienia pobierana jest przedpłata, płatna przelewem na konto bankowe lub osobiście w siedzibie firmy na podstawie wystawionej faktury pro-forma.
W przypadku stałej współpracy klientom oferujemy faktury z odroczonym terminem płatności, po przesłaniu wymaganych dokumentów firmowych i podpisaniu stosownej umowy.

Ceny

Podane ceny na stronach są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Do zamieszczonych cen produktów i upominków nie został wliczony koszt znakowania, nadruków, personalizacji - chyba, że wyraźnie to zostało zaznaczone. O ceny znakowania i personalizacji prosimy pytać telefonicznie pod numerem 22 122-13-00, pocztą e-mail lub poprzez formularz kontaktowy dostępny w dziale kontakt.
Przygotowana indywidualna kalkulacja cenowa ważna jest przez 7 dni. Po upływie tego terminu należy potwierdzić aktualność przesłanej oferty.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen prezentowanych na stronach www.tech-media.pl bez uprzedniego powiadomienia w przypadku znacznych zmian kursów walut, zmian stawek celnych, stawek podatku VAT lub zmian cen zakupu.
Prezentowane ceny na stronach zostały umieszczone w celach informacyjnych i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Przedstawione ceny dotyczą określonych partii produktów, a nie pojedynczych sztuk. Przy większych zamówieniach jest zawsze przygotowywana oferta indywidualna oraz istnieje możliwość negocjacji zaproponowanych cen.

Warunki dostawy

Termin dostawy potwierdzony przez Tech-Media Sp. z o.o. podczas składania zamówienia jest terminem ostatecznym i wiążącym obie strony. Jednak w przypadku zdarzeń losowych zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany po wcześniejszym uzgodnieniu z Państwem.
Odbiór towaru następuje własnym transportem Zamawiającego lub za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy spedycyjnej na koszt odbiorcy - chyba, że w ofercie zapisano inaczej.
Ze względów technicznych, przy małych artykułach, zastrzegamy sobie możliwość do dostarczenia +/- 5% w stosunku do zamówionej ilości towarów. Koszty towaru będącego próbką oraz jego koszty transportu pokrywa odbiorca - chyba, że w ofercie zaznaczono inaczej.
Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania wysyłki towaru w momencie nie wywiązywania się z zobowiązań finansowych dotyczących poprzednich dostaw.
Przy odbiorze towarów dostarczanych przez spedycję prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w momencie jej otrzymania, a w przypadku jej uszkodzenia o spisanie protokołu reklamacji o obecności kuriera.

Reklamacje

Zamawiający zobowiązany jest do sprawdzenia czy dostarczone towary są zgodne z warunkami umowy, a w przypadku jakichkolwiek niezgodności Zamawiający winien niezwłocznie zgłosić nam ten fakt, sporządzić protokół reklamacyjny i przesłać go do nas faxem lub mailem, najpóźniej w terminie 7 dni od daty dostawy. W momencie otrzymania zgłoszenia, reklamacja jest natychmiast rozpatrywana i podjęte zostają kroki w celu jej załatwienia.

Szczegóły techniczne

Mimo dołożenia wszelkiej staranności nie możemy zagwarantować, iż publikowane na stronach www.tech-media.pl dane techniczne i zdjęcia produktów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń lub reklamacji. Wszelkie zauważone błędy prosimy zgłaszać do działu technicznego pocztą e-mail.
Produkty pokazane na zdjęciach i ich kolorystyka mogą nieznacznie różnić się od ich rzeczywistego wyglądu ze względu na technologię wyświetlania obrazu na monitorze. Zawsze istnieje możliwość uzgodnienia z działem handlowym szczegółów technicznych i naturalnej kolorystyki produktu, łącznie z przesłaniem jego próbki do Państwa.


Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wiecie, który produkt/upominek wybrać lub jaki zastosować rodzaj znakowania prosimy o kontakt, służymy pomocą i doradztwem.


Zapraszamy do współpracy
Zespół Tech-Media

Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.