Ceramika reklamowa

Ceramika reklamowa

Produkty ceramiczne stały się dziś nieodzownym elementem naszej codzienności. Używamy ich w każdym biurze, domu czy restauracji. Każdy z nas traktuje ich użyteczność jak coś naturalnego i wpisanego w naszą codzienność. Z tego powodu kubki i filiżanki reklamowe cieszą się dużą popularnością jako narzędzie marketingowe. Produkty z kategorii ceramika reklamowa często są wykorzystywane w procesie budowania relacji z klientami lub jako jeden z elementów programów lojalnościowych. Mogą posłużyć również jako element wzmocnienia znajomości lub promocji marki. Dodatkowo produkty ceramiczne w sposób naturalny spajają u odbiorcy zmysły wzroku, smaku, dotyku i węchu, w pozytywnie nacechowanym procesie, dzięki czemu przekaz reklamowy na nich umieszczony podświadomie zapada w pamięci klientów.


Do czego ceramika reklamowa?


Ceramika reklamowa dzięki specyficznym właściwościom powinna być jednym z elementów długofalowych działań marketingowych w każdej firmie. Strategia marketingowa nie musi i nie powinna opierać się wyłącznie na ceramice, jednak powinna ją uwzględniać w całym procesie.

Każda firma, przy dobrze przygotowanej kampanii, której elementem była ceramika reklamowa przekonała się do jej silnego oddziaływania na świadomość konsumentów. Dodatkowo w przeciwieństwie do innych gadżetów reklamowych, ceramika są to rzeczy trwałe, solidne i często użytkowane przez konsumentów przez wiele lat. Dzięki temu okres zwrotu środków wydanych na reklamę jest dłuższy niż w przypadku dóbr krótkotrwałych, a co za tym idzie oddziaływanie jest zwielokrotnione.

Biorąc pod uwagę specyfikę działalności firmy, założenia kampanii reklamowej, budżet marketingowy i inne czynniki, możemy wybrać z pośród wielu proponowanych pozycji z ceramiki reklamowej, te które najlepiej spełnią swoje zadanie w tym konkretnym przypadku. Różnorodny wybór kolorystyki i kształtów kubków, filiżanek oraz kufli sprawia, iż mogą one doskonale dopasować się do istniejącego wizerunku firmy lub posłużyć jako jeden z elementów przy jego tworzeniu.


Co tu znajdziesz?


W kategorii Ceramika reklamowa znajdziecie Państwo produkty o różnych kształtach i kolorach. Kubki, filiżanki czy szklanki reklamowe będą doskonałym nośnikiem Państwa reklamy. Porcelanowe zestawy kawowe z logo uzupełnią profesjonalny wizerunek Państwa firmy. Dostępne są zarówno produkty klasyczne, jak i o nowoczesnym, minimalistycznym kształcie. Dzięki szerokiej ofercie ceramiki reklamowej, każdy znajdzie tu produkt dopasowany do grupy docelowej oraz specyfiki działalności firmy.

Ponadto w tej kategorii oferujemy także kufle i szklanki do piwa, szklanki na zimne napoje, imbryki, cukiernice, mleczniki oraz talerzyki deserowe. Na wszystkich produktach ceramicznych i szklanych wykonujemy nadruk reklamowy. Podczas procesu zdobienia możemy zastosować wszystkie obecnie znane na rynku techniki od druku bezpośredniego, poprzez druk transferowy, a skończywszy na bardzo trwałej, wypalanej w temperaturze blisko 800℃, kalce ceramicznej. Zastosowana technika zdobienia jest zależna od rodzaju ceramiki jak również od ilości kolorów w Państwa logotypie. Każdorazowo zalecamy kontakt z Państwa opiekunem w celu określenia możliwych technik zdobienia.


A w co zapakować?


Do większości z oferowanych pozycji posiadamy również opakowania. Mogą to być standardowe pudełeczka kartonowe uformowane do kształtu danego produktu, w które możemy zapakować pojedynczy produkt. Posiadamy również większe pudełka, które pomieszczą całe zestawy filiżanek wraz ze spodeczkami, cukiernicą i mlecznikiem. Na Państwa życzenie możemy wyprodukować dedykowane opakowania, które pomieszczą wybrane zestawy produktów. Mogą to być standardowe szare lub białe kartoniki lub nadrukowane w pełnym kolorze ekskluzywne opakowania zawierające hasło, slogan reklamowy lub podziękowania dla klientów czy pracowników.

Read more Ukryj

Produkty

RORY SUB. Kubek ceramiczny z korkową podstawą 410 ml

Cena od: 12,70 zł

Ceramiczny kubek z powłoką sublimacyjną, korkową podstawą i błyszczącym wykończeniem. Podstawa, którą można zdjąć, została zaprojektowana w celu ochrony powierzchni kubka. Pojemność do 410 ml. Można...

Więcej Link
Ceramiczny kubek w stylu vintage

Cena od: 12,17 zł

Duży ceramiczny kubek w stylu vintage. Ze względu na nakrapiany wzór, na nadrukowanym logo będą widoczne plamki. Pojemność: 400 ml. Prosty kubek w stylu vintage na Twoją ulubioną poranną kawę lub...

Więcej Link
FANGIO. Kubek ceramiczny

Cena od: 14,50 zł

Kubek ceramiczny z pokrywką i bambusową podstawą. Pojemność do 230 mL. Dostarczany w pudełku upominkowym z papieru kraft.

Więcej Link
OWENS. Zestaw ceramicznych kubków

Cena od: 18,50 zł

Zestaw dwóch filiżanek ceramicznych o matowym wykończeniu. Pojemność do 280 mL. Dostarczany w pudełku upominkowym z papieru kraft.

Więcej Link
Kubek ceramiczny 360 ml

Cena od: 25,65 zł

Kubek 360 ml wykonany z naturalnej ceramiki. W ozdobnym pudełku z papieru kraftowego.

Więcej Link
Kubek ceramiczny 470 ml

Cena od: 16,80 zł

Kubek ceramiczny 470 ml posiadający matowe wykończenie.

Więcej Link
Kubek ceramiczny 300 ml

Cena od: 14,25 zł

Kubek ceramiczny 300 ml posiadający matowe wykończenie.

Więcej Link
Kubek MAJEST

Cena od: 26,80 zł

Porcelanowy kubek z bambusową pokrywką i uchwytem. Pojemność: 380 ml.

Więcej Link
Kubek szklany sublimacyjny

Cena od: 24,40 zł

Szklany kubek, szklanka o podwójnych ściankach i pojemności 225 ml, ze specjalną powłoką do sublimacji.

Więcej Link
Kubek Square 300 ml

Cena od: 7,11 zł

Oryginalny kubek porcelanowy o bardzo ciekawym, kwadratowym kształcie z poręcznym uchem. Jedyny w swoim rodzaju kubek świetnie się sprawdzi w biurze oraz w domu.

Więcej Link
Filiżanka Rico Plus Black 250 ml

Cena od: 15,00 zł

Oryginalne filiżanki z zewnątrz czarno matowe z kolorowym wnętrzem oraz spodkiem z połyskiem. Filiżanki przypominające kubki z ciekawym uchem z pewnością są pełne charakteru.

Więcej Link
Kubek Eris 350 ml

Cena od: 12,29 zł

Śnieżnobiały, zwężany ku górze kubek porcelanowy z zaokrąglonym dołem. Unikalna forma kubka wraz z oryginalnym uchem nadaje kubkowi charakteru.

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.