Puzzle reklamowe

Puzzle

Oferujemy Państwu bardzo nietypowy i zarazem ciekawy upominek reklamowy. Wykonujmy puzzle różnych kształtów i wielkości w jakości fotograficznej.

Atutami takiego upominku reklamowego jest, na pewno fakt, iż puzzle na długo zapadają w pamięci klienta, ponieważ w odróżnieniu od innych materiałów reklamowych takich jak foldery czy ulotki mają przewagę trwałości. Tego typu upominków reklamowych nikt nie wyrzuca.

Jest to nowość na polskim rynku reklamy - niewielkie rozpowszechnienie tej formy prezentacji produktu czy usługi stanowi o jej dużej atrakcyjności dla potencjalnego klienta i jednocześnie o dużej skuteczności przekazu reklamowego, którego puzzle mogą być nośnikiem.

Produkty

Puzzle 30 części

Cena od: 4,90 zł

Puzzle w formacie A4, składające się z 30 elementów. Puzzle bez pudełka kartonowego, wrzucone luzem do foliowego woreczka. Dodatkowo zdjęcie do podglądu.

Więcej Link
Puzzle 60 części

Cena od: 4,90 zł

Puzzle 60 elementów z możliwością umieszczania dowolnego nadruku jakości fotograficznej w pełnym kolorze np. logo, sloganu reklamowego, grafiki, zdjęć

Więcej Link
Puzzle 120 części

Cena od: 4,90 zł

Puzzle w formacie A4, składające się ze 120 elementów. Puzzle bez pudełka kartonowego, wrzucone luzem do foliowego woreczka. Dodatkowo zdjęcie do podglądu.

Więcej Link
Puzzle 120 części

Cena od: 5,90 zł

Puzzle w formacie A3, składające się ze 120 elementów. Puzzle bez pudełka kartonowego, wrzucone luzem do foliowego woreczka. Dodatkowo zdjęcie do podglądu.

Więcej Link
Puzzle A4 30 elementów w pudełku z nadrukiem

Cena od: 7,90 zł

Puzzle w formacie A4, składające się z 30 elementów. Puzzle zapakowane w dwuczęściowe pudełko wykonane z kartonu Alaska 275g. Wieczko zadrukowane z lakierem dyspersyjnym, spód biały.

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.