Puzzle reklamowe

Puzzle

Bawi i rozwija

Puzzle reklamowe wielu ludziom kojarzą się z latami dzieciństwa, gdzie godzinami układało się bardziej skomplikowane obrazki. Jednak według badań puzzle rozwijają nasz umysł co sprawia, że nadają się dla osób w każdym wieku. Obrazek który musimy zapamiętać rozwija naszą pamięć przestrzenną, a sam proces układania pozytywnie wpływa na naszą pamięć i zdolności manualne. Dlatego puzzle są idealnym sposobem rozrywki dla całej rodziny!

Puzzle reklamowe - buduj zaangażowanie

Pozytywny wpływ puzzli możemy wykorzystać do budowania świadomości o naszej marce. Osoba, która otrzyma puzzle z naszą reklamą i zaangażuję się w ich układanie na pewno je zachowa, a ukończenie układania może wywołać uczucie satysfakcji, które wpłynie pozytywnie na odbiór naszej marki. Puzzle mogą też stać się elementem ozdoby w domu naszego klienta co wiąże się z kolejnymi korzyściami marketingowymi.

Rozrywka dla całych pokoleń

Zawsze warto pamiętać również o najmłodszych, puzzle reklamowe z nadrukiem będą idealnym prezentem dla dziecka naszego klienta. Jeśli nasz klient będzie je układał wspólnie z dzieckiem, to pozytywne emocje wynikłe z czasu spędzonego wspólnie mogą przełożyć się na naszą firmę i pomóc zbudować trwałą relację na lata. Puzzle są wspaniałym prezentem, który rozwija umysł, zapewnia produktywną rozrywkę i łączy ludzi.

Nareszcie coś oryginalnego

Wykorzystanie puzzli w marketingu to wciąż lekko egzotyczna i niekonwencjonalna metoda reklamy, co jest bezwątpienia jej atutem pozwalającym zaskoczyć klienta i zapisać się pozytywnie w jego pamięci. Oferujemy puzzle reklamowe z logo o różnych kształtach i wielkościach z dowolnym nadrukiem. Jeśli potrzebujecie porady lub pomocy w stworzeniu strategii marketingowej nasi specjaliści są do waszej dyspozycji.

Read more Ukryj

Produkty

Drewniane puzzle z efektem wow

Cena od: 48,15 zł

Wyjątkowe, drewniane puzzle w przeróżnych kształtach, przedstawiających wizerunki zwierząt i nie tylko. Taki prezent zapewnia dobrą zabawę. Są prawdziwym wyzwaniem (również dla dorosłych)!Puzzle nie...

Więcej Link
Puzzle A4 30 elementów w pudełku z nadrukiem

Cena od: 8,70 zł

Puzzle w formacie A4, składające się z 30 elementów. Puzzle zapakowane w dwuczęściowe pudełko wykonane z kartonu Alaska 275g. Wieczko zadrukowane z lakierem dyspersyjnym, spód biały.

Więcej Link
Puzzle A3 120 elementów

Cena od: 6,50 zł

Puzzle w formacie A3, składające się ze 120 elementów. Puzzle bez pudełka kartonowego, wrzucone luzem do foliowego woreczka. Dodatkowo zdjęcie do podglądu.

Więcej Link
Puzzle 120 części

Cena od: 5,40 zł

Puzzle w formacie A4, składające się ze 120 elementów. Puzzle bez pudełka kartonowego, wrzucone luzem do foliowego woreczka. Dodatkowo zdjęcie do podglądu.

Więcej Link
Puzzle 60 części

Cena od: 5,40 zł

Puzzle 60 elementów z możliwością umieszczania dowolnego nadruku jakości fotograficznej w pełnym kolorze np. logo, sloganu reklamowego, grafiki, zdjęć

Więcej Link
Puzzle 30 części

Cena od: 5,40 zł

Puzzle w formacie A4, składające się z 30 elementów. Puzzle bez pudełka kartonowego, wrzucone luzem do foliowego woreczka. Dodatkowo zdjęcie do podglądu.

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.