Gadżety dla dzieci

Prezenty dla dzieci

Stare dobre czasy

Dzieciństwo u większości osób to czas zabawy, radości i beztroski, do którego często wracają myślami, aby poprawić sobie nastrój. Bez względu na to jakie kto posiada wspomnienia z dzieciństwa, wszyscy lubili dostawać prezenty. Zawsze po otrzymaniu prezentu na buzi dziecka malowała się radość równocześnie rozweselając zdolnego do empatii rodzica. Daję nam to niesamowitą okazję do wypromowania naszej marki wśród rodziców dzieci w wieku szkolnym i nie tylko. Jest to szczególnie efektywne w branżach sprzedających produkty związane z dziećmi.

Wywołać uśmiech

Radość wynikająca z podarowania dziecku prezentu, udziela się wszystkim w otoczeniu co daje szansę na to że skojarzy się ona również z naszą marką. A już na pewno sam fakt podarowania prezentu, który rozweselił nasze dziecko, wywoła uczycie wdzięczności i chęć odwzajemnienia się. Samo dziecko w przyszłości może mieć pozytywne skojarzenia z naszą marką i zostać naszym klientem. Szczególnie użyteczne jako gadżety dla dzieci z nadrukiem, są wszelkie artykuły szkolne takie jak: kredki, temperówki i plecaki, które łączą przyjemne z pożytecznym. Odpowiednio umieszczone LOGO może zrobić nam całkiem przyzwoitą reklamę w środowisku dziecka.

Gadżety dla dzieci z logo

Przygotowaliśmy szeroką ofertę kredek, ołówków, temperówek w różnych kolorach, które idealnie nadają się na prezent dla dziecka w wieku szkolnym. Wystarczy tylko dobrze umieścić nasze LOGO i efekt będzie zadowalający. Dla młodszych dzieci idealnym upominkiem będzie maskotka z nadrukiem, szeroki wybór maskotek trafi w gust każdego malucha. Dla bardziej wymagających klientów mamy możliwość sporządzenia maskotki według waszego własnego projektu. Oferta specjalnie dostosowana do potrzeb rynku.

Odpowiedzialna decyzja

Gadżety reklamowe skierowane do dzieci to bardzo dobry pomysł na marketing. Tanim kosztem można zyskać nowych klientów na całe życie i rozweselić niejednego malucha. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktów z kategorii gadżety dla dzieci, należy przyjrzeć się naszej grupie docelowej klientów, aby inwestycja jak najszybciej się zwróciła. Jeśli potrzebujesz porady co do wyboru gadżetu reklamowego lub strategii marketingowej, nasi eksperci zawsze są do waszej dyspozycji.

Osoby indywidualne zapraszamy na stronę www.fototrendy.pl, która obsługuje nasz oddział zajmujący się sprzadażą detaliczną

Read more Ukryj

Produkty

Zestaw do jedzenia dla niemowląt

Cena od: 21,30 zł

Silikonowy zestaw dla niemowląt. Zawiera łyżeczkę i miseczkę z przyssawką na spodzie.

Więcej Link
Zestaw Baby

Cena od: 29,25 zł

6-częściowy zestaw do pielęgnacji niemowląt. Zawiera: delikatną szczotkę do pielęgnacji, grzebień dla niemowląt, szczoteczkę do zębów, pilnik do paznokci, obcinacz do paznokci i nożyczki. Zapakowany...

Więcej Link
Fartuch kuchenny do kolorowania RPET z kredkami

Cena od: 6,10 zł

Fartuch kuchenny do kolorowania wykonany z non-woven RPET. W komplecie 5 kredek świecowych. Rozmiar dziecięcy.

Więcej Link
Worek do kolorowania RPET z kredkami

Cena od: 4,50 zł

Worek ze sznurkiem do kolorowania, wykonany z non-woven RPET. W komplecie 5 kredek świecowych.

Więcej Link
Piórnik do kolorowania RPET z kredkami

Cena od: 3,50 zł

Piórnik do kolorowania z główną przegrodą na zamek błyskawiczny. Wykonany z non-woven RPET, 5 kredek świecowych w komplecie.

Więcej Link
Cymbałki

Cena od: 18,30 zł

Cymbałki, jednorzędowe, 8-tonowe. Wykonane z drewnianej podstawy i metalowch sztabek. 2 drewniane pałeczki w komplecie.

Więcej Link
Ręcznik ″zwierzątko″

Cena od: 38,90 zł

Ręcznik "zwierzątko" (żaba, kaczka, zając). Zapinany na napy, rozmiar dziecięcy.

Więcej Link
Gwizdek SILVA

Cena od: 5,40 zł

Drewniany gwizdek z wyraźnym dźwiękiem imitującym trąbienie pociągu. Lekka i mocna konstrukcja.

Więcej Link
Notes BLACK

Cena od: 3,80 zł

Notes na spirali z kartami typu zdrapka. Zawieraja 10 czarnych arkuszy do zdrapania i drewniany długopis.

Więcej Link
Kredki BOWY

Cena od: 3,30 zł

Zestaw 4 kolorowych ołówków w odblaskowych kolorach, w pudełku typu kraft.

Więcej Link
Gra pamięciowa Triceratops

Cena od: 2,72 zł

20-elementowa gra pamięciowa z figurkami dinozaurów, lekka i łatwa do przenoszenia. Pudełko jest personalizowane i może być użyte do zapisania gry.

Więcej Link
Gra kółko i krzyżyk Crosses

Cena od: 4,32 zł

Klasyczna drewniana gra w kółko i krzyżyk, 10-częściowa. Torba ze 100% bawełny (140 g/m²) zapinana na sznurek służy jako plansza do gry. Lekka i praktyczna do grania w dowolnym miejscu.

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.