Gadżety dla mężczyzn

Narzędzia i technika

Szeroki wybór

Technologia wciąż się rozwija a wraz z jej wzrostem rozwijają się coraz to nowsze narzędzia i technika. Pojawia się również wiele gadżetów do urządzeń, które ułatwiają nam korzystanie z nich. Z myślą o wszystkich miłośnikach majsterkowania oraz technologii w naszej kategorii narzędzia i technika umieściliśmy bardzo obszerny wybór gadżetów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Gadżety dla majsterkowiczów i miłośników technologii

Jak wiadomo każdy majsterkowicz powinien być wyposażony w niezbędne narzędzia dzięki , którym może dokonywać napraw. W naszej ofercie posiadamy m.in. kieszonkowe gadżety, które z łatwością mogą zmieścić się w kieszeni np. składana miara na breloku, mini latarki, śrubokręt z 6 końcówkami, wielofunkcyjny scyzoryk oraz wiele innych. W kategorii narzędzia i technika znajduje się wiele gadżetów, które zachwycą każdego miłośnika majsterkowania i technologii. Dla miłośników technologii mamy takie gadżety jak: opaska naramienna na telefon, wodoodporne etui, duży wybór pendrive i poverbank, słuchawki, selfie stick, zestaw obiektywów do smartfonów, uchwyty do smartfonów i tabletów i inne.

Narzędzia i technika - gadżety promujące Twoją firmę

Warto zaopatrzyć się w nasze narzędzia i technikę aby zadowolić klientów firmy. Nasze gadżety są nowoczesne, dobrej jakości i dostępne w wielu różnych wzorach i kolorach. Ponadto wiele z naszych gadżetów niełatwo zdobyć detalicznie, dlatego klienci z pewnością docenią ich wartość. Dzięki temu Twoja firma zyska zadowolonych klientów. Nasze gadżety to idealny sposób na promocję marki. Podarowanie narzędzi reklamowych klientowi sprawi, że zapamięta on firmę od, której je otrzymał na bardzo długo. A podczas ich użytkowania będzie pamiętał o marce i automatycznie kojarzył ją z praktycznością i solidnością. Jest to idealny sposób aby pokazać klientom, że firma bardzo ceni sobie i dba o swoich klientów. Znaczna większość klientów lubi dostawać upominki oraz gadżety dlatego warto to dobrze wykorzystać aby zyskać sobie rozpoznawalność marki przez konsumentów.

Jakość przede wszystkim

Dzięki bardzo dobrej jakości naszych gadżetów są one trwałe i służą użytkownikom przez długi czas. Dlatego można być pewnym, że klienci, którzy upodobali sobie majsterkowanie lub są miłośnikami technologii będą wysoce usatysfakcjonowani z otrzymanego upominku. Podczas każdego użytkowania klient będzie kojarzył solidność i dobrą jakość danego gadżetu z solidnością firmy. Wzbudzi to w nim zaufanie do firmy oraz chęć współpracy. Właśnie dlatego dobra jakość produktu jest tak ważna w budowaniu dobrej opinii marki.

Read more Ukryj

Produkty

Narzędzie wielofunkcyjne

Cena od: 21,20 zł

Narzędzie wielofunkcyjne posiadające 9 funkcji z korkową obudową.

Więcej Link
Narzędzie wielofunkcyjne

Cena od: 8,90 zł

Narzędzie wielofunkcyjne, zestaw 4 kluczy imbusowych, śrubokręt krzyżakowy i płaski.

Więcej Link
Śrubokręt, 48 końcówek

Cena od: 45,80 zł

Śrubokręt, zestaw 48 końcówek w pudełku z otwarciem typu push open/close. Pudełko z 2 komorami: do magnesowania bitów oraz do rozmagnesowywania bitów. Magnes w rączce do przytrzymania końcówek.

Więcej Link
Powerbank POWLIGHT +

Cena od: 70,90 zł

Power bank o pojemności 10000 mAh w obudowie ABS. Wyjście DC5V/2A 1x typ A i 1x typ C wejście/wyjście. Zawiera 4 ustawienia podświetlenia (9 diod LED COB) i zintegrowany kabel USB z wtyczką typu C....

Więcej Link
Latarka akumulatorowa LITE

Cena od: 14,00 zł

Latarka akumulatorowa z drewna bukowego ze światłem 5W 70 LUM (1 LED). 3 ustawienia światła i pasek do przenoszenia. Dołączony akumulator 300 mAh.

Więcej Link
Składany nóż wielofunkcyjny AYUDA

Cena od: 13,00 zł

Składany nóż wielofunkcyjny z latarką ze stali nierdzewnej. Zawiera 10 różnych narzędzi oraz etui z poliestru 600D. Zawiera 3 baterie guzikowe AG3.

Więcej Link
Narzędzie MANO

Cena od: 10,10 zł

Wielofunkcyjne narzędzie kieszonkowe ze stali nierdzewnej z bambusowej obudowie. 11 funkcji. Zawiera: klucze sześciokątne, klucz płaski, przedłużkę tulei, śrubokręt krzyżakowy i klucz nasadowy.

Więcej Link
Narzędzie VETOOL

Cena od: 4,65 zł

Kieszonkowe narzędzie wielofunkcyjne ze stali nierdzewnej. 8 funkcji. Zawiera: piłę, przecinak do drutu, klucz, śrubokręt krzyżakowy, śrubokręt płaski, linijkę, otwieracz do butelek i brelok na...

Więcej Link
Linijka FUSTER

Cena od: 4,20 zł

Składana linijka stolarska z ABS. Długość: 50 cm.

Więcej Link
Brelok ALLIN

Cena od: 4,20 zł

Narzędzie kieszonkowe 3 w 1 wykonane z bambusa z brelokiem na klucze. Zawiera otwieracz do butelek, korkociąg do wina i scyzoryk.

Więcej Link
Składane słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów

Cena od: 131,70 zł

Składane słuchawki 5.0 bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów (ANC) z ABS. Słuchaj ulubionej muzyki bez zakłóceń pochodzących z otoczenia. Posiada wbudowany mikrofon, dzięki czemu można wykonywać i...

Więcej Link
Willys multitool

Cena od: 3,30 zł

Narzędzie wielofunkcyjne w kształcie karty kredytowej ze stali nierdzewnej z 20 funkcjami, w etui ze skóry PU.

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.