Cięcie plexiCięcie plexiCięcie plexiCięcie plexiCięcie plexiCięcie plexiCięcie plexiCięcie plexiCięcie plexi

Cięcie plexi

Cena od: 0,60 zł


Cechą charakterystyczną wyrobów z pleksi jest ich nowoczesna i lekka forma.
Pleksi cięta laserem ma krawędź doskonale gładką, bez konieczności polerowania, czystą, bez uskoków, poszarpań. Jest to idealny materiał do cięcia.
Dzięki zróżnicowanej grubości i kolorystyce materiału można uzyskać wyjątkowy efekt wyrobów, który sprosta nawet najbardziej nietypowym wymaganiom Klienta.
Laser wycina z dokładnością 0,001 mm, co pozwala wykonać precyzyjnie nawet bardzo mały detal. Dzięki laserowi można wykonać nawet najbardziej wyszukany element ozdobny. Można łączyć ze sobą elementy, nie używając kleju.

Kategoria Link Ulotka Udostępnij

Proszę o przesłanie oferty na produkt: "Cięcie plexi" w ilości szt. nadruku reklamowego.nadrukiem reklamowym w kolorze(ach). W ofercie proszę uwzględnić przesłane logotypy*. Produkty powinny być dostarczone najpóźniej do dnia .
* przesłanie logotypów nie jest konieczne, jednak do otrzymania precyzyjnej wyceny wymagane

Informacje dodatkowe:

Ofertę proszę przygotować dla i przesłać na adres e-mail lub przekazać telefonicznie pod numer .

Proszę o wysłanie kopii zapytania na podany wyżej adres e-mail

Przesłane logotypy:
Brak logotypów
Logotypy
Jeżeli chcielibyście Państwo, aby skontaktował się z Wami pracownik działu handlowego firmy Tech-Media, prosimy o wpisanie poniżej swojego numeru telefonu:
Telefon:
Imię i nazwisko:
Preferowana pora kontaktu:
Kontakt w sprawie:

Produkty polecane w kategorii: Cięcie laserem

Cięcie plexi

Cena od: 0,60 zł

Cechą charakterystyczną wyrobów z pleksi jest ich nowoczesna i lekka forma. Pleksi cięta laserem ma krawędź doskonale gładką, bez konieczności polerowania, czystą, bez uskoków, poszarpań. Jest...

Więcej Link
Cięcie drewna

Cena od: 0,60 zł

Charakteryzuje się dużą dokładnością, trwałością i estetyką wykonania. Można wycinać bardzo małe detale, różne kształty, figury. Można łączyć ze sobą elementy, nie używając kleju.

Więcej Link
Cięcie laminatów

Cena od: 0,60 zł

Tworzywo to jest doskonałym materiałem do cięcia laserem. Możemy wycinać skomplikowane kształty. Czasem ciekawe efekty uzyskujemy naklejając laminat na bezbarwną pleksi i wycinając razem całość....

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.