Czym zaskoczyć klienta? – pomysły na oryginalne gadżety reklamowe.

Pisaliśmy już o tym, że rozdawanie gadżetów reklamowych jest świetną drogą do podbicia serc naszych klientów. Stworzyliśmy także listę najbardziej uniwersalnych artykułów promocyjnych, które będą pasowały do każdego rodzaju działalności i sprawdzą się jako podarunki dla klientów we wszystkich branżach. Wciąż najbardziej popularnymi gadżetami są drobne produkty, typu długopisy czy kubki, ale czasem warto zaskoczyć klienta czymś zupełnie innym.

Custom made – czyli gadżety tak oryginalne, jak Twoja firma

W dzisiejszych czasach liczy się oryginalność i unikalność, a dotyczy to wielu aspektów w naszej codzienności. Ofiarowanie swoim klientom artykułów promocyjnych z logo Twojej firmy jest świetnym pomysłem, ale wyobraź sobie, że mógłbyś podarować swoim odbiorcom coś, co jest związane tylko z Twoją firmą i wyłącznie przez nią rozdawane. Istnieje taka możliwość, aby agencja reklamowa, z którą podejmiesz współpracę przygotowała dla Ciebie indywidualny projekt gadżetów. Po ustaleniu wszelkich szczegółów producent przystąpi do realizacji. W ten sposób możesz przygotować właściwie wszystko, ale popularnym rozwiązaniem jest wykonanie Power Banków oraz pendrive’ów na indywidualne zamówienie. Mogą być one w kształcie produktów albo np. z wizerunkiem maskotki firmy.

Technologia rządzi

Kolejną działką gadżetów, którymi możesz zaskoczyć swoich klientów są produkty elektroniczne. Jakiś czas temu szczyt popularności osiągały Power banki, czyli przenośne akumulatorki, dzięki którym można było podładować swój telefon komórkowy, nawet w miejscach, gdzie nie było dostępu do elektryczności. Niezwykła funkcjonalność takiego produktu i duże możliwości personalizacji sprawiły, że w pewnym momencie dostawcy gadżetów nie nadążali z zamawianiem Power Banków u producentów. Innym ciekawym gadżetem, który zdecydowanie ma przyszłość i na pewno będzie niespodzianką dla Twoich klientów, będą okulary do wirtualnej rzeczywistości. Tak zwane VR Glasses to urządzenie, w którym umieszcza się swój smartfon, a następnie przy użyciu specjalnej aplikacji zainstalowanej na telefonie można oglądać filmy, grać w gry lub np. zwiedzać różne zakątki na świecie, mając wrażenie pełnego uczestniczenia w tym. Kolejną propozycją zaskakującego gadżetu reklamowego może być ładowarka indukcyjna, która naładuje naszego smartfona za pomocą dotyku- wystarczy przyłożyć telefon do urządzenia, aby rozpoczęło się ładowanie baterii. Do innych interesujących propozycji należą głośniki Bluetooth, SmartWatche, Selfie Sticki czy lokalizatory kluczy, a nawet drony!

Jak zaskoczyć klienta?

Znane bestsellery w nowej formie

Niespodzianką dla klientów może być podarowanie im produktów już znanych, ale w nowej, odmienionej formie. Mamy na myśli gadżety codziennego użytku, które wyposażono w dodatkowe cechy tak, aby jedno urządzenie spełniało funkcję dwóch lub więcej. Przykładem może być długopis z USB, lub zyskujące na popularności długopisy z głośniczkami do nagrywania głosu lub kamerkami. Wygląda to trochę jak sprzęt szpiegowski, ale cóż – być może to już norma w naszych czasach. Takim zaskakującym połączeniem będzie np. teczka z notatnikiem z wbudowanym Power Bankiem, dzięki której będziesz miał przy sobie już naprawdę wszystko, co może przydać się na konferencji czy wyjeździe służbowym. Innym ciekawym gadżetem będzie zapalniczka z Power Bankiem i latarką. Wycieczka w odludne rejony świata nie będzie już taka straszna z tym produktem. Interesującą propozycją są też gadżety do smartfonów, które mają sprawić, że będą one jeszcze bardziej eksploatowane przez ich użytkowników. Dlatego powstała też lampka LED, która można podpiąć do telefonu i wykorzystać jej dodatkowe oświetlenie do zrobienia idealnego selfie. Na rynku dostępne są również mini statywy do telefonu, albo projektory, które mogą wyświetlać obraz przekazywany ze smartfona.

Możliwości jest naprawdę wiele, wystarczy wybrać się na targi technologiczne, aby uświadomić sobie, że wynalazki, które oglądaliśmy kilkanaście lat temu tylko w filmach, dziś są w zasięgu ręki. Wykorzystywanie tych rozwiązań przez branżę reklamową jest świetnym pomysłem na promowanie swojej marki.

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.