Znaczki i buttony

Przypinki reklamowe

Pozornie proste ale skuteczne

Przypinki reklamowe to coś znanego od dawna, szczególnie upodobane przez polityków podczas kampanii wyborczych, rozdawane ludziom mają na celu zwiększyć sympatie do kandydata. Osoba nosząca taką przypinkę, przyznając się do swoich poglądów, aktywnie promuje wizerunek danego polityka. Innymi słowy noszenie takiej przypinki wiążę się z silną identyfikacją z jej przekazem.

Przypinki reklamowe nie tylko z agrafką!

Przypinki reklamowe znakomicie nadają się też do budowania świadomości o naszej marce wśród klientów. Nasi pracownicy noszący przypinki z LOGO naszej firmy będą wyglądać bardziej profesjonalnie i będą wzbudzać większe zaufanie. Znaczki z nadrukiem znakomicie nadają się dla uczestników wszelkich zjazdów, sympozjów i konferencji.

Kolejnym niezwykle skutecznym i użytecznym dla niektórych klientów gadżetem są znaczki z nadrukowanym zdjęciem i otwieraczem do butelek na odwrocie. Taki rodzaj znaczków reklamowych idealnie pasuje do wszelkiej maści barów, pubów i miejsc w których można zrobić użytek z takiego otwieracza. Ciekawym pomysłem jest także użycie znaczka z lusterkiem po drugiej stronie. Można rozdawać je razem z próbkami kosmetyków, bądź jako upominek po wizycie u kosmetyczki lub fryzjera. Na pewno spora grupa klientów doceni gadżet, który pozwoli im na zachowanie schludnego wyglądu przez cały dzień. W naszej ofercie znajdują się przypinki reklamowe w różnych kształtach z możliwością wykonania dowolnego nadruku. W specjalnej ofercie dla bardziej wymagających klientów realizujemy zamówienia na przypinki reklamowe w dowolnym kształcie.

Każdy lubi prezenty

Przypinki reklamowe mają wiele zastosowań i odrobina kreatywności może zrobić z nich dobre uzupełnienie kampanii reklamowej i zwiększyć nasze profity. Zawsze, bez względu na wszystko, samo podarowanie klientowi prezentu wywoła uczucie wdzięczności, co pomoże nam zbudować z nim trwałą relacje. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, nasi specjaliści chętnie służą wam radą przy wyborze odpowiedniego gadżetu reklamowego.

Read more Ukryj

Produkty

Pins 1722

Cena: tel.

Pins metalowy zalewany żywicą.

Więcej Link
Romb 1313

Cena: tel.

Pins metalowy zalewany żywicą.

Więcej Link
Pins 1020

Cena: tel.

Pins 1020 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Pins 0916

Cena: tel.

Pins 0916 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Pins 0822

Cena: tel.

Pins 0822 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Pins 0617

Cena: tel.

Pins 0617 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Pins 1924

Cena: tel.

Pins 1924 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Pins 1325

Cena: tel.

Pins 1325

Więcej Link
Pins 1218

Cena: tel.

Pins 1218 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Owal 1722

Cena: tel.

Owal 1722 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Owal 1418

Cena: tel.

Owal 1418 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Romb 1218

Cena: tel.

Romb 1218 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Romb 1313

Cena: tel.

Romb 1313 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Tarcza 1217

Cena: tel.

Tarcza 1217 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Herb 1216

Cena: tel.

Herb 1216 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Godło 1216

Cena: tel.

Godło 1216 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Pins K20

Cena: tel.

Pins K20 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Pins K15

Cena: tel.

Pins K15 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link
Pins K10

Cena: tel.

Pins K10 Cena zawiera koszt przygotowalni, naklejki epoksydowej i zapięcia (zapięcie dostępne w kolorze złotym lub srebrnym).

Więcej Link

Cena od: 1,10 zł

Plakietka akrylowa z agrafką.

Więcej Link
Znaczek agrafka

Cena od: 1,30 zł

Znaczek z agrafką przypinany do ubrania. Możliwość umieszczenia dowolnego nadruku w pełnym kolorze wysokiej jakości np, logo, sloganu reklamowgo, grafiki, zdjęć.

Więcej Link
Znaczek lusterko

Cena od: 2,40 zł

Znaczek posiadający z tyłu lusterko. Możliwość umieszczenia dowolnego nadruku w pełnym kolorze wysokiej jakości np, logo, sloganu reklamowgo, grafiki, zdjęć.

Więcej Link
Znaczek otwieracz do butelek

Cena od: 2,50 zł

Znaczek z otwieraczem do butelek od spodu. Możliwość umieszczenia dowolnego nadruku w pełnym kolorze wysokiej jakości np, logo, sloganu reklamowgo, grafiki, zdjęć.

Więcej Link
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.