Uniwersalne gadżety reklamowe, które możesz zastosować w każdej branży.

Gadżety reklamowe mają ogromną moc promowania firm wśród potencjalnych i obecnych klientów. Wybór jest ogromny, ponieważ dostawcy, rok po roku, próbują zaskoczyć nas swoimi propozycjami. Jednak czy istnieją artykuły promocyjne na tyle uniwersalne, aby mogły być zastosowane w każdej branży? Spróbowaliśmy stworzyć takie zestawienie:

1. Długopisy i zestawy piśmienne

Długopisy i zestawy piśmienne plasują się w czołówce uniwersalnych, a zarazem najbardziej popularnych, gadżetów reklamowych. Oczywistym ich atutem jest to, że codziennie ich używamy, ale też przekazujemy dalej, pożyczamy, zostawiamy przypadkiem w różnych miejscach. A to w naturalny sposób „rozsiewa” informacje i dane naszej firmy i dociera do świadomości coraz większej ilości odbiorców. Długopis jest też dość tanim gadżetem i dobrze się go znakuje. Droższe i bardziej luksusowe pióra wieczne czy zestawy piśmienne stanowią z kolei prestiżowy upominek i są równie chętnie wybierane na prezenty dla kontrahentów.

2. Brelok

Spójrzcie na swoje klucze od mieszkania lub samochodu. Jest tam jakiś breloczek, prawda? Taka zawieszka jest nam potrzebna, aby utrzymać klucze w całości, odróżnić je od innych, ale też nierzadko stanowi po prostu ozdobę. Breloki mają dużą wartość użytkową, są niedrogie, mogą występować w wielu kształtach i wzorach, dostosowanych do różnych branż i mają sporo miejsca na logo firmy.

3. USB

Kolejny bardzo popularny gadżet reklamowy, a jednocześnie używany przez większość osób na świecie. Kiedyś produkt trudno dostępny i drogi, teraz nie jest już aż tak kosztowny, a nadal chętnie wybieramy go do promowania swojej firmy. Możliwość wyboru wzorów i kolorów jest ogromna, a istnieje jeszcze dodatkowa zaleta USB- można wgrać na niego pliki z prezentacją firmy lub innymi treściami, które dodatkowo będą reklamowały nasze przedsiębiorstwo lub produkty.

4. Kubek

Kubki ceramiczne, porcelanowe szklane i termiczne są bardzo wdzięcznymi gadżetami reklamowymi. To kolejne artykuły użytku codziennego, które dodatkowo posiadają dużą powierzchnię znakowania, co otwiera możliwości projektowania nadruków i napisów na nich. Ceny kubków wahają się w zależności od surowca, z jakiego są wykonane i ich wielkości, ale każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie.

kubki z nadrukiem

5. Parasol

Parasol każdemu z nas uratował kiedyś życie. No, może nie życie, ale chociaż fryzurę przed totalnym zmoczeniem. Czy w takich sytuacjach nie można z wdzięcznością i sympatią pomyśleć o firmie, która nam go ofiarowała, niezależnie od tego, z jakiej branży była?

6. Torby bawełniane i inne

Torby bawełniane są świetnym nośnikiem reklamy, ze względu na naprawdę dużą powierzchnię nadruku. Są często wykorzystywane w codziennym użyciu, ale też zdarza się, że są przekazywane dalej, niosąc ze sobą nasze hasła reklamowe. Zakres cenowy również związany jest z materiałem, z którego torba została uszyta oraz od jej wielkości. Natomiast na pewno jest to gadżet bardzo uniwersalny.

7. Teczki i notatniki

Równie przydatne, jak długopisy, są zeszyty i notatniki, w których możemy zapisać najważniejsze dla nas informacje. Do tego dochodzą teczki na dokumenty i mamy idealny zestaw do pracy biurowej i nie tylko. Często rozdawane podczas szkoleń, targów i konferencji, będą najpewniej wykorzystywane jeszcze później przez naszych klientów. Ładny projekt grafiki lub motywujące hasło nadrukowane na takich gadżetach na pewno zadbają o pozytywny wizerunek naszego biznesu.

8. Akcesoria do telefonów

Każdy z nas ma telefon komórkowy. Dziś już praktycznie nie możemy się bez niego obyć, szczególnie prowadzać swoją firmę. Dlatego wszelkie gadżety, które będą używane wraz z telefonem komórkowym będą świetnym artykułem promującym naszą firmę, a jednocześnie pasują one do każdej branży. Mogą być to podstawki, etui na telefon, naklejane nakładki, uchwyty, słuchawki itp.

9. Odzież reklamowa

Ostatnim, z proponowanych przez nas uniwersalnych gadżetów reklamowych, będzie odzież reklamowa. Najpopularniejsze elementy ubioru, mogące posłużyć jako tło dla naszego logo to oczywiście t-shirty i czapeczki z daszkiem. Tak, jak w przypadku wyżej wymienionych pozycji, są one funkcjonalne, będą często używane i także mają naprawdę dużo możliwości zadruku, który nasz klient będzie nosił ze sobą, a raczej na sobie. Tutaj warto postawić na jakość i ciekawy projekt znakowania tak, aby nasi odbiorcy zechcieli ubierać się na co dzień w nasze podarunki, a nie pozostawili je sobie jedynie do samotnego spędzania czasu w domowym zaciszu.

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.