Coca-Cola w reklamie „Ruch to radość”

Od 22 kwietnia można oglądać na kanałach TVN, Polsatu i Discovery najnowszą kampanię reklamową Coca-Coli pod hasłem „Ruch to radość”, która potrwa do połowy maja.
Coca-Cola w ten sposób chce zachęcić Polaków do wprowadzenia większej porcji ruchu w codziennym życiu nie tylko w postaci regularnego uprawiania sportu, ale również w formie drobnych, codziennych aktywności takich jak np. radosny taniec w domu, wspólne spacery, zabawy z najbliższymi i przyjaciółmi, oraz prace w domu i ogrodzie.

– Od początku swojej działalności w Polsce Coca-Cola bardzo konsekwentnie wspiera oraz promuje sport wśród Polaków, a szczególnie wśród młodzieży – podkreśla Tomir Kaczmarek, dyrektor marketingu w Coca-Cola Poland Services. – Uważamy, że regularna aktywność fizyczna zapewnia nam wszystkim nie tylko zdrowie, ale również poprawia samopoczucie, pozwala dbać o właściwą wagę, sprawia dużo radości i buduje poczucie wspólnoty – dodaje.

Coca-Cola, organizująca od piętnastu lat jeden z największych i najstarszych w Polsce turniejów piłki nożnej dla młodzieży – Coca-Cola Cup, rozpoczyna kampanię promującą aktywność fizyczną jako ważny element bilansowania energii oraz źródło radości.

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.