Ankieta dla kandydatek/ów

dla hostess, hostów, modelek, modeli i fotomodelek, fotomodeli

Firma TechMedia to agencja z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży reklamowej. W ciągu ostatnich lat zdobyliśmy uznanie i mieliśmy przyjemność pracować dla takich marek jak: Sephora, Żywiec Zdrój, Orlen, Media Markt, Bank BPH i innych. W większości przypadków współpraca z odbiorcami jest wieloletnia i kompleksowa.

Jeśli jesteś osobą młodą, kreatywną i odważną, lubisz brać udział w targach, pokazach mody, eventach branżowych, a także promocjach marek i produktów, to zapraszamy do wypełnienia poniższej ankiety.

Wybranym osobom oferujemy pewną, legalną i uczciwą pracę. Zapewniamy bezpłatne szkolenia, sesje zdjęciowe do portfolio oraz jasne zasady finansowe.

Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól poniższego formularza. Podane informacje pomogą nam poznać i określić Twoje predyspozycje do pracy jako modelka, model czy hostessa lub host, jak również pozwolą lepiej dopasować ofertę pracy do Twoich oczekiwań.

1. Dane personalne

2. Adres

3. Dane kontaktowe

4. Dane rozszerzone

5. Języki obce

6. Jestem zainteresowana/ny w pracy jako


*(wybrać co najmniej jedno pole)

7. Doświadczenie

8. Fotografie


(maksymalny rozmiar dla pojedyńczego pliku to 2MB)

Działając w imieniu własnym wyrażam zgodę na dobrowolne umieszczenie moich danych osobowych oraz zdjęć z moim wizerunkiem w zbiorze personalnym firmy Tech-Media Sp. z o. o., na ich przetwarzanie oraz używanie w celach promocyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 pozycja 883. Oświadczam, iż mam prawo do dysponowania zdjęciami, które przedkładam firmie Tech-Media Sp. z o. o. w celu promocji własnej osoby. Oświadczam, iż przejmuję na siebie wszelkie roszczenia osób trzecich mogące wyniknąć z naruszenia ich praw, spowodowane w szczególności zamieszczeniem moich zdjęć na stronie internetowej oraz w innych materiałach reklamowych firmy Tech-Media Sp. z o. o.. Jestem świadoma/y, iż mam zapewnione prawo do wglądu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania i usunięcia.

* Pola wymagane
 
Do poprawnego funkcjonowania ta strona wymaga Ciasteczek.